CHAŁWA SŁONECZNIKOWA ZŁOTY WIEK

Chałwa o smaku waniliowym 270g

Chałwa słonecznikowa „Zolotoi Vek” o smaku waniliowym kostka 270g. Zapakowana w oryginalne kartony od producenta po 20 szt. w pudełku.
Tradycyjna chałwa słonecznikowa ze wschodu z ciękim aromatem wanilii. Walorem tej chałwy jest delikatny i przyjemny smak wanilii.

Opis

Kraj pochodzenia Ukraina.

Składniki: nasiona słonecznika smażone zmielone – 60,8 %, syrop skrobiowy, cukier, ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt wanilii.

Produkt może zawierać: orzeszki ziemne i sezam.

Termin ważności 7 mc.

Wartości odżywczew 100 g
Wartość energetyczna (kJ/kcal)2398/576
Tłuszcz (g)41,1
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)3,73
Węglowodany (g)37,4
w tym cukry (g)27,7
Białko (g)14,3
Sól (g)0,16

Chałwa Fantazja z kakao 270g

Chałwa słonecznikowa „Zolotoi Vek” Fantazja z kakao kostka 270g. Zapakowana w oryginalne kartony od producenta po 20 szt. w pudełku.
Tradycyjna chałwa słonecznikowa ze wschodu z dodatkiem kakao. Walorem tej chałwy jest delikatny i przyjemny smak kakao.

Chałwa z orzeszkami ziemnymi 270g

Chałwa słonecznikowa „Zolotoi Vek” z orzeszkami ziemnymi kostka 270g. Zapakowana w oryginalne kartony od producenta po 20 szt. w pudełku.
Tradycyjna chałwa słonecznikowa ze wschodu z dodatkiem obsmażonych orzeszków ziemnych. Ta chałwa świetnie nadaje się do tego, by uzupełnić zapas sił i energii.

Chałwa z orzeszkami i rodzynkami 270g

Chałwa słonecznikowa „Zolotoi Vek” z orzeszkami ziemnymi i rodzynkami kostka 270g. Zapakowana w oryginalne kartony od producenta po 20 szt. w pudełku.
Tradycyjna chałwa słonecznikowa ze wschodu z dodatkiem obsmażonych orzeszków ziemnych oraz rodzynek. Ta chałwa świetnie nadaje się do tego, by uzupełnić zapas sił i energii.